КОМПЛЕТНА ГОТВАЧКА МЕЛЕ& (Paperback)

КОМПЛЕТНА ГОТВАЧКА МЕЛЕ& By Милин&#107 Cover Image

КОМПЛЕТНА ГОТВАЧКА МЕЛЕ& (Paperback)

$41.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Дали се прашувате што да направите со мелено говедско месо?

Тогаш сте дошле на вистинското место. Има толку многу начини да се готви нешто вкусно со мелено говедско месо Оваа книга ќе ве инспирира со најдобрите и најпопуларните рецепти од мелено говедско месо од вкусни сочни хамбургери, месни тестенини и лазањи, обилни супи, утешни пити со месо, мексикански јадења, подобри од азиски јадења за носење и многу повеќе


Ако сакате да јадете правилно и да се чувствувате добро, овие здрави рецепти за мелено говедско месо се одлично место за почеток

Product Details ISBN: 9781805429289
ISBN-10: 1805429280
Publisher: Not Avail
Publication Date: February 7th, 2023
Pages: 228
Language: Macedonian