NiezbĘdna KsiĄŻka Kucharska Z Slodkiego Ziemniaka (Paperback)

NiezbĘdna KsiĄŻka Kucharska Z Slodkiego Ziemniaka By Weronika Nowakowska Cover Image

NiezbĘdna KsiĄŻka Kucharska Z Slodkiego Ziemniaka (Paperback)

$45.99


Backordered
(This book cannot be returned.)

Slodkie ziemniaki to wszechstronne i pożywne warzywo korzeniowe, kt re można stosowac w r żnych potrawach, od slodkich po pikantne. Ta książka kucharska celebruje slodkie ziemniaki ze 100 pysznymi przepisami, kt re zachwycą Twoje kubki smakowe i odżywią Twoje cialo.


Niezależnie od tego, czy wolisz dania slodkie, czy pikantne, w tej książce kucharskiej każdy znajdzie coś dla siebie. Od naleśnik w i babeczek ze slodkich ziemniak w po zupy, gulasze i curry, ta książka kucharska zainspiruje Cię do odkrywania wielu sposob w wlączania slodkich ziemniak w do posilk w.


Każdemu przepisowi towarzyszy kolorowy obraz, kt ry sprawi, że pocieknie Ci ślinka i zainspiruje do wypr bowania nowych potraw. Przepisy są latwe do wykonania, a instrukcje krok po kroku poprowadzą Cię przez proces gotowania.


Opr cz tego, że są pyszne, slodkie ziemniaki są r wnież pelne skladnik w odżywczych. Są doskonalym źr dlem blonnika, witamin i mineral w, w tym witaminy A, witaminy C i potasu. Z tą książką kucharską możesz cieszyc się korzyściami zdrowotnymi slodkich ziemniak w, jednocześnie delektując się pysznymi posilkami.

Product Details ISBN: 9781835006597
ISBN-10: 1835006590
Publisher: Weronika Nowakowska
Publication Date: June 5th, 2023
Pages: 250
Language: Polish