Rahat Mutfak. Klasik ve Yaratıcı Rahat Yemek Tarifleri (Paperback)

Rahat Mutfak. Klasik ve Yaratıcı Rahat Yemek Tarifleri By Esma Can Cover Image

Rahat Mutfak. Klasik ve Yaratıcı Rahat Yemek Tarifleri (Paperback)

$43.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Ruhunuzu ısıtmak ve y z n z g l msetmek i in iyi bir rahatlatıcı yemek gibisi yoktur. Bir kase kremalı mac ve peynir, doyurucu bir dana yahnisi ya da bir dilim sıcak elmalı turta olsun, rahat yemeklerin d nyadaki her şeyi doğru hissettirmenin bir yolu vardır.


Bu yemek kitabında, sizinle paylaşmak i in en sevdiğimiz 100 rahat yemek tarifini bir araya getirdik. Nesiller boyu aktarılan klasik yemeklerden eski favorilere yapılan yaratıcı dokunuşlara kadar bu yemek kitabında herkes i in bir şeyler var.


Tarifleri d rt b l me ayırdık: kahvaltı, ğle yemeği, akşam yemeği ve tatlı, b ylece g n n her saatinde rahat yemeklerin tadını ıkarabilirsiniz. Sabaha bir yığın kabarık krep veya bir kase lezzetli kahvaltı g veciyle başlayın. ğle yemeği i in klasik bir ızgara peynirli sandvi veya bir kase kremalı domates orbası deneyin. Akşam yemeğine gelin, sizi k fteden tavuklu turtaya ve peynirli fırınlanmış ziti'ye kadar her şeyin tarifleriyle donattık. Ve tatlıyı unutma Bir dilim ikolatalı kek veya sıcak meyveli ayakkabıcı ile kendinizi şımartın.


Bu yemek kitabındaki her tarif, adım adım talimatlar ve g zel fotoğraflar i erir, b ylece yemeğinizin nasıl g r nmesi gerektiğini tam olarak g rebilirsiniz. Ayrıca, bu klasik yemekleri kolaylıkla yeniden yaratabilmeniz i in m kemmel lezzet ve dokuya ulaşmak i in ipu ları ve p f noktaları ekledik.

yleyse, konforlu yiyecekler d nyasında bir yolculuğa bizimle ıkın ve bu yemeklerin hayatınıza getirebileceği neşeyi ve rahatlığı keşfedin..

Product Details ISBN: 9781835511916
ISBN-10: 1835511910
Publisher: Esma Can
Publication Date: August 7th, 2023
Pages: 264
Language: Turkish