Galutinis Karsto Sokolado Bombų Kucharską (Paperback)

Galutinis Karsto Sokolado Bombų Kucharską By Danielius Narkeliūnas Cover Image

Galutinis Karsto Sokolado Bombų Kucharską (Paperback)

$41.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Ar esate pasirengęs pasimegauti naujausia sensacija, uzvaldanti desertų pasaulį? Karsto sokolado bombos pasirode visoje socialineje ziniasklaidoje ir del geros priezasties: jos yra be galo skanios Sie mazi gerio rutuliukai pripildyti karsto sokolado misinio, zefyrų ir kitų nuostabių staigmenų, kurios sprogsta uzpylus karstu pienu ir sukuria dekadentiską, kreminę kakavos puodelį.


Sioje "Karsto sokolado bombų" kulinarijos knygoje rasite daug įvairių receptų kiekvienam skoniui ir įvairioms progoms. Nesvarbu, ar jums labiau patinka klasikiniai karstos kakavos skoniai, ar norite eksperimentuoti su įdomiais naujais deriniais, tokiais kaip metų, zemes riesutų sviesto ar net moliūgų prieskonių, si kulinarijos knyga jums pades.


Suzinosite visus patarimus ir gudrybes, kurių jums reikia, kad kiekvieną kartą sukurtumete tobulas karsto sokolado bombas - nuo tinkamų naudoti formų iki geriausiai istirpusio sokolado. Suzavekite savo draugus ir seimos narius nuostabiai dekoruotomis bombomis, įskaitant Kaledų, Helovino ir Valentino dienos sventines temos dizainus.


Taigi, griebkite prijuostę ir pasiruoskite leistis į sokoladinius nuotykius su sia karstų sokolado bombų kulinarijos knyga


Karsto sokolado bombos, karsta kakava, zefyrai, dekadentiski, kreminiai, skanūs, receptai, klasika, nauji deriniai, metos, zemes riesutų sviestas, moliūgų prieskoniai, patarimai, gudrybes, formeles, sokoladas, dekoruotos bombos, sventines temos dizainas, Kaledos, Helovinas, Valentino diena, sokoladinis nuotykis..

Product Details ISBN: 9781835517604
ISBN-10: 1835517609
Publisher: Danielius Narkeliūnas
Publication Date: September 1st, 2023
Pages: 218
Language: Lithuanian