Gotowanie Z Olejkami Eterycznymi (Paperback)

Gotowanie Z Olejkami Eterycznymi By Dominik Sawicki Cover Image

Gotowanie Z Olejkami Eterycznymi (Paperback)

$41.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Zapraszamy w kulinarną podr ż jak żadna inna. W książce Gotowanie z olejkami eterycznymi: 100 aromatycznych przepis w na zdrowie i smak zapraszamy Cię do wyruszenia w kulinarną przygodę, kt ra pobudzi Twoje zmysly, odżywi cialo i obudzi w Tobie wewnętrznego szefa kuchni. Olejki eteryczne, skoncentrowane esencje roślinne, oferują świat możliwości w zakresie gotowania. W tej książce kucharskiej zaglębimy się w sztukę nasycania Twoich kulinarnych kreacji pachnącymi eliksirami natury.


Przewracając strony, odkryjesz fascynującą synergię pomiędzy olejkami eterycznymi i gastronomią. Nie chodzi tylko o dodanie smaku; chodzi o przeksztalcenie Twojej kuchni w aromatyczną przystań, w kt rej zdrowie i smak harmonijnie wsp listnieją. Dzięki 100 starannie opracowanym przepisom mamy pewnośc, że znajdzie się coś na każde podniebienie i na każdą okazję, od przystawek po desery. Każdy przepis jest świadectwem nieskończonych możliwości, jakie olejki eteryczne wnoszą do Twojego kulinarnego repertuaru.


Podr ż zaczyna się od kropli, kropelki olejku eterycznego, kt ra może ulepszyc danie, przenieśc swoim aromatem w odlegle krainy i przyczynic się do og lnego dobrego samopoczucia. Zatem bez zbędnych ceregieli zanurzmy się w ten pachnący świat i odkryjmy sekrety "Gotowania z olejkami eterycznymi". Twoja kuchnia stanie się miejscem kulinarnej magii i aromatycznych czar w.

Product Details ISBN: 9781835932407
ISBN-10: 1835932401
Publisher: Dominik Sawicki
Publication Date: December 7th, 2023
Pages: 226
Language: Polish