Esas YaĞlarla PİŞİrme (Paperback)

Esas YaĞlarla PİŞİrme By Baran Çakir Cover Image

Esas YaĞlarla PİŞİrme (Paperback)

$41.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Başka hi bir şeye benzemeyen bir mutfak yolculuğuna hoş geldiniz. U ucu Yağlarla Yemek Pişirme: Sağlık ve Lezzet i in 100 Aromatik Tarifler kitabında sizi duyularınızı harekete ge irecek, v cudunuzu besleyecek ve i inizdeki şefi uyandıracak bir gastronomik maceraya davet ediyoruz. Bitkilerin konsantre esansları olan esansiyel yağlar, konu yemek pişirmeye geldiğinde bir d nya olasılık sunar. Bu yemek kitabında, mutfak kreasyonlarınıza doğanın bu hoş kokulu iksirlerini aşılama sanatının derinliklerine ineceğiz.


Sayfaları evirdik e esansiyel yağlar ile gastronomi arasındaki b y leyici sinerjiyi keşfedeceksiniz. Bu sadece lezzet katmakla ilgili değil; mutfağınızı sağlık ve lezzetin uyum i inde bir arada bulunduğu aromatik bir cennete d n şt rmekle ilgilidir. Titizlikle hazırlanmış 100 tarifle mezelerden tatlılara kadar her damak zevkine ve duruma uygun bir şeyler olmasını sağladık. Her tarif, esansiyel yağların mutfak repertuarınıza getirdiği sonsuz olasılıkların bir kanıtıdır.


Yolculuk, bir yemeği g zelleştirecek, aromasıyla sizi uzak diyarlara taşıyacak, genel sağlığınıza katkıda bulunacak bir damla esansiyel yağla başlar. O halde lafı daha fazla uzatmadan bu hoş kokulu d nyaya dalalım ve "Esansiyel Yağlarla Yemek Pişirmenin" sırlarını a ığa ıkaralım. Mutfağınız mutfak b y's ve aromatik b y n n mekanı olmak zere.

Product Details ISBN: 9781835932414
ISBN-10: 183593241X
Publisher: Baran Cakir
Publication Date: December 5th, 2023
Pages: 226
Language: Turkish