Priesuzdegimine kulinarine knyga pradedantiesiems 2023: Paprasti ir skanūs receptai, skirti isgydyti imuninę sistemą, sumazinti kū (Paperback)

Priesuzdegimine kulinarine knyga pradedantiesiems 2023: Paprasti ir skanūs receptai, skirti isgydyti imuninę sistemą, sumazinti kū By Emilija Volodzkaite Cover Image

Priesuzdegimine kulinarine knyga pradedantiesiems 2023: Paprasti ir skanūs receptai, skirti isgydyti imuninę sistemą, sumazinti kū (Paperback)

$42.48


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Visapusiska priesuzdegimine dieta, skirta gyventi ilgiau ir su daugiau energijos

Ar norite visiskai natūralaus būdo pagerinti savo sveikatą, sumazinti uzdegimą ir numesti svorio?

Ar norite gaminti sveiką maistą, net turedami mazą biudzetą ir mazai laiko?


Jei atsakete TAIP, skaitykite toliau.Daugelis zmonių kenčia nuo uzdegimo, nesvarbu, ar jis letinis, ar ūminis. Jei esate vienas is jų, zinote, kaip sunku rasti palengvejimą.

Tiesą sakant, kūno uzdegimas sukelia kraujospūdzio, kraujotakos, diabeto ir kitų labai pavojingų ligų problemų.


Nors vaistai padeda nedelsiant isspręsti problemą, jie nepasalina pagrindines priezasties ir sukelia salutinį poveikį, kuris ne visiems patinka.


Geros naujienos yra tai, kad sias problemas del uzdegimo organizme galima pagerinti tinkamai ir sveikai maitinantis.


Jums NEREIKIA jokių vaistų


Del sios priezasties į "Priesuzdegiminę kulinarinę knygą pradedantiesiems 2023 m." surinkau pačius sveikiausius, skaniausius ir lengvai paruosiamus receptus su lengvai randamais ingredientais.Stai ką rasite sioje kulinarijos knygoje:

Priesuzdegimines dietos principai ir kaip gauti kuo daugiau naudos. Su lengvai sekamais paaiskinimais si knyga suteiks jums galimybę pradeti teisinga koja ir neatsilikti

Daugybe greitų, paprastų ir patenkinamų receptų. Daugeliui sių sveikų receptų reikia tik 5 lengvai randamų pagrindinių ingredientų, kuriuos galite rasti bet kurioje maisto prekių parduotuveje su nedideliu biudzetu.

Patarimai ir gudrybes, kaip pasinaudoti visais sios dietos privalumais ir greitai pradeti naują bei sveiką gyvenimą

Product Details ISBN: 9781837526338
ISBN-10: 1837526338
Publisher: Emilija Volodzkaite
Publication Date: December 5th, 2022
Pages: 316
Language: Lithuanian