Namines Sokoladines Knyga: 100 paprastų ir nuostabių receptų, kaip įvaldyti sokolado gaminimo namuose meną ir pradziugin (Paperback)

Namines Sokoladines Knyga: 100 paprastų ir nuostabių receptų, kaip įvaldyti sokolado gaminimo namuose meną ir pradziugin By Adele Kavaliauskiene Cover Image

Namines Sokoladines Knyga: 100 paprastų ir nuostabių receptų, kaip įvaldyti sokolado gaminimo namuose meną ir pradziugin (Paperback)

$44.98


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Sokolado istorija

Pries valgydami glotnų, sodrų pieno batonelį, turetumete zinoti, kad sokoladas ne visada buvo toks saldus skanestas. Tradiciskai jie buvo kartaus gerimo. Sokoladas is pradzių buvo rastas Centrines Amerikos atogrązų miskuose.

Sokoladą augino mezoamerikiečiai, o senoves gentis tikejo, kad sokoladas turi mistinių galių. Jis taip pat buvo zinomas del savo afrodiziakinių savybių ir dvasinių savybių. Kakavos pupeles garbino majai. Ir jie buvo skirti tik kilmingiausiems kunigams, valdovams, kariams ir kunigams. Tai taip pat buvo valiutos forma majų regione.


1828 metais buvo įkurta kakavos spaudykla. Sis aparatas atskirtų kakavos sviestą ir kakavos miltelius nuo kakavos pupelių. 1887 m. Sveicarijos sokoladininkas nusprende į misinį įpilti pieno. Jis ieskojo būdo ilgą laiką issaugoti pieniską sokoladą ir taip pasauliui buvo pristatyti pieniski sokoladai. Nuo tada sokoladas buvo lengvai prieinamas masems. Del rinkodaros ir daugiau gamybos sokoladai dabar tapo delikatesu, kuriuo gali megautis visi.

Product Details ISBN: 9781837621859
ISBN-10: 1837621853
Publisher: Adele Kavaliauskiene
Publication Date: August 3rd, 2022
Pages: 244
Language: Lithuanian