Süper Vejetaryan Tarİflerİ 2022: Vücudunuzu Temİzlemek İçİn Kolay Tarİfler (Paperback)

Süper Vejetaryan Tarİflerİ 2022: Vücudunuzu Temİzlemek İçİn Kolay Tarİfler By Ceren Aksoy Cover Image

Süper Vejetaryan Tarİflerİ 2022: Vücudunuzu Temİzlemek İçİn Kolay Tarİfler (Paperback)

$38.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Veganlık her yaşa ve cinsiyete g re uyarlanabilen bir diyet t r d r. Araştırmalar vegan beslenmenin kolesterol seviyelerini d ş rmeye yardımcı olabileceğini g stermiştir.


Ayrıca diyet yapanın tip 2 diyabet, kalp hastalığı, hipertansiyon ve belirli kanser t rleri gibi belirli hastalık t rlerinden ka ınmasına yardımcı olur.


Her zaman olduğu gibi, adım adım ilerleyerek yavaş yavaş başlamak isteyeceksiniz. oğu diyet, kişi ok fazla şey yapmaya alıştığında ve ok erken beklediğinde başarısız olur. Diyete başlamanın en iyi yolu, diyet yapanın uzun vadede bu yeni yaşam tarzına uyum sağlamasına yardımcı olacak k k adımlar atmaktır. Bu adımlardan bazıları, etin ve herhangi bir hayvansal r n n bir seferde bir ğ n ıkarılmasını i erir. Ayrıca g n n belirli ğ nlerinde et t ketiminden ka ınabilirsiniz.


Vegan bir yaşam tarzına sahip olma yolculuğunuzda atabileceğiniz bir diğer adım, benzer d ş nen insanlarla takılmak. Forumlarda ve zellikle gruplarda veganlarla zaman ge irin. Bu, en iyi uygulamaları ğrenmenize ve uyarlamanıza ve ayrıca d ş ncelerinizi ve fikirlerinizi diğer veganlarla paylaşmanıza yardımcı olur.


Bir ok insan, et ve's t r nlerinin olmaması nedeniyle veganların diyetlerinde eşitlilik olmadığına inanıyor. Hi bir şey ger eklerden daha uzak olamazdı.


Vegan beslenmek, aslında kişiye ok eşitli meyve, sebze, tahıl, tohum ve bakliyat denemeye başladığı i in daha eşitli yiyecekleri deneyimleme olanağı tanır. Bu t r yiyecekler, et ve's t r nlerinde bulunmayan mikro besinler ve liflerle doludur.

Product Details ISBN: 9781837890675
ISBN-10: 1837890676
Publisher: Ceren Aksoy
Publication Date: July 2nd, 2022
Pages: 220
Language: Turkish