Księga Urantii: Objawia Tajemnice Boga, Wszechświata, Jezusa I NAS Samych (Hardcover)

Księga Urantii: Objawia Tajemnice Boga, Wszechświata, Jezusa I NAS Samych By Urantia Foundation (Prepared by) Cover Image

Księga Urantii: Objawia Tajemnice Boga, Wszechświata, Jezusa I NAS Samych (Hardcover)

By Urantia Foundation (Prepared by)

$39.95


Special Order—Subject to Availability

Księga Urantii, po raz pierwszy wydana przez Fundację Urantii w roku 1955, twierdzi, że zostala przedstawiona przez niebiańskie istoty, jako objawienie dla naszej planety, Urantii.

Tekst Księgi Urantii m wi nam o początkach, historii i przeznaczeniu ludzkości i naszych związkach z Bogiem Ojcem. Przedstawia jedyny w swoim rodzaju i frapujący obraz życia i nauk Jezusa. Przed ludzkim duchem otwiera nowe perspektywy czasu i wieczności i przynosi nowe szczeg ly naszej przygody, podczas wznoszenia się w przyjaznym i starannie zarządzanym wszechświecie.

Księga Urantii podaje jasną i zwięzlą integracją nauki, filozofii i religii. Ci, kt rzy ją czytali i zglębiali, wierzą, że Księga Urantii może wnieśc bardzo wiele wartości do religijnej i filozoficznej myśli ludzi tego świata.

Księga Urantii, jako taka, nie jest "religią". Bazuje na religijnym dziedzictwie z przeszlości i teraźniejszości, popierając osobistą, żywą wiarę religijną.

Czytelnicy z r żnych stron świata m wią nam, że Księga Urantii wywarla na nich ogromne wrażenie i częstokroc odmienila ich życie. Inspiruje ich do osiągania nowych poziom w rozwoju duchowego i rozwija ich zrozumienie wartości życia ludzkiego.

Product Details ISBN: 9781883395070
ISBN-10: 1883395070
Publisher: Urantia Foundation
Publication Date: November 25th, 2010
Pages: 2097
Language: Polish